CO TO JEST COACHING?

Jeśli jesteś osobą gotową, żeby zwiększyć satysfakcję ze swojego życia, polepszyć osiągane już wyniki to właśnie dla Ciebie jest coaching. Jest doskonałym sposobem na rozwijanie swoich umiejętności, osiąganie celów, spełnianie marzeń, zwiększanie efektów. Jest ogromnym wsparciem dla osób gotowych do wprowadzenia zmian w życiu. Coaching pomaga wyznaczyć cele, określić konkretne plany działania.
Coach nie podpowiada gotowych rozwiązań, nie doradza, nie osądza i nie krytykuje. Zadaniem Coacha jest wydobycie z klienta jego zdolności, umiejętności, które posiada.

Ludzie z celami odnoszą sukcesy, ponieważ wiedzą dokąd zmierzają. To jest aż tak proste.

Earl Nightigale

MOJA HISTORIA COACHINGU

Kiedy osiągnęłam już BMI w normie, straciłam cel, którym motywowałam się do życia przez ostatnie 30 lat. Myślałam – jestem chuda i co teraz? Ponieważ wpadłam w pustkę, zdecydowałam się na terapię. Dała mi bardzo wiele, ale wiecie – dostaniesz tyle, ile dasz.

Z czasem nabrałam ochotę na coś więcej, ale nie chciałam znów chodzić do terapeutów. Kolejny raz, kolejnej osobie opowiadać o dzieciństwie, szukać przyczyn. Nie tego chciałam. Usłyszałam wtedy o coachingu. Najpierw myślałam (jak większość z nas), że przyjdę na sesje i ktoś będzie mi mówił jak mam żyć i co robić. Jestem jedną z tych osób, które bardzo rzadko słuchają rad innych, a już w szczególności nie od obcych.
Kiedy dowiedziałam się, czym jest dokładnie coaching – pomyślałam – idę w to!

Poradziłam sobie z problemem poczucia zaniżania własnej wartości, ze strachem przed spełnianiem marzeń, z wewnętrznym głosem krytyki, który całe życie mówił mi, że nie jestem wystarczająca. Zrozumiałam, czemu zajadam, czemu tak jem te cukierki i co mogę zrobić, żeby przestać. Miałam to w sobie!
Coaching działa na nasze myśli, na naszą świadomość, pobudza marzenia, przenosi nas tam, gdzie chcemy być, a dodatkowo dowiadujemy się, że mamy to w sobie, bo przecież Coach nie mówi nam co robić. Pomaga tylko uświadomić, ze sami wiemy.

Wiedząc, jak dobry wpływ ma na mnie coaching, zdecydowałam sama się tym zająć. Kupiłam kurs, przeczytałam pełno książek, zrobiłam wymagane praktyki i oto jestem! Obecnie robię międzynarodową akredytację.

Jako Coach postanowiłam swoje umiejętności poświęcić tylko na jeden temat – życie. Skupiam się na odchudzaniu, relacjach, które na to wpływają, decyzjach o operacji i o życiu po niej lub bez niej.

Technika coachingu polega na wydobywaniu mocnych stron ludzi, pomaganiu im w omijaniu osobistych barier i ograniczeń w celu osiągnięcia celu, a także ułatwieniu im bardziej efektywnego funkcjonowania w zespole. Coaching koncentruje się na rozwiązaniu (a nie na poszukiwaniu przyczyn problemów), promując rozwój nowych strategii myślenia i działania.

Robert Dilts

JAK WYGLĄDA SESJA COACHINGOWA?

Jeśli masz ochotę skorzystać z sesji coachingowej, napisz do mnie! Możesz napisać email lub skontaktować się ze mną na Instagramie albo Facebook’u lub zamówić sobie termin w moim kalendarzu dostępnym poniżej. Zostaw tam kontakt, a ja odezwę się do Ciebie.

Konsultacja, w razie pytań jest całkowicie darmowa i trwa około 10min.

Jeżeli zdecydujesz się na sesje to koszt około 60 minutowej sesji to 200 zł netto. Jeśli ktoś zdecyduję się na pracę ze mną z Twojego polecenia to obniżę Ci za to koszt kolejnej sesji o 50zł.

Możesz umówić się na pojedynczą sesję lub na proces (150 zł sesja). Jest to najczęściej od 5 do 10 sesji.

W procesie pierwsza sesja coachingowa jest sesją poznawczą, zadam Ci wiele pytań na podstawie których ustalimy plan pracy.

Każda sesja rozpoczyna się od ustalenia tematu. Takiego, który jest w tej chwili najważniejszy i warto poświęcić mu czas. Następnie ustalamy, jaki krok, zbliżający do osiągnięcia głównego celu, wykonamy podczas sesji.

Jako coach mam za zadanie stworzyć Ci świat, w którym chciałbyś się znaleźć.
Ustalimy wartości, zasoby, plan działania, możliwe wsparcie oraz podsumujemy wszystkie ustalenia.

Jeśli decydujemy się na cały proces coachingowy, to ustalamy cel i kroki, jakie trzeba zrobić, żeby go osiągnąć.
To za Tobą w sesji podąża coach i to Ty ustalasz, w którą stronę pójdziemy.

Każda sesja trwa około 1 godzinę i kolejna nie powinna być umówiona szybciej niż po 3 tygodniach. Dlaczego? Ponieważ coaching to proces, a sama sesja dopiero go zaczyna i potrzeba czasu, żeby przemyśleć własne słowa i wdrożyć założone plany.

Dodatkowe informacje na moim InstagramieYoutubie.

Znajdź kod rabatowy i zarezerwuj sesję lub konsultację już dziś!

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Zarezerwuj

Zapisz się na newsletter a otrzymasz ebooka gratis!